מי אני

שמי אושרת כהן ממן אבל אתם יכולים לקרוא לי אושי.
ביום יום שלי אני עוסקת בתחום אבטחת המידע, וכל זמן שאני לא בעבודה אני אופה ומבשלת.

מאז שאני זוכרת את עצמי אני חיה ונושמת את המטבח. אני בת לאם ילידת טורקיה, ממנה למדתי להכין תבשילים מכל העדות ומכל הסוגים, ובת לאב יליד מרוקו, ממנו למדתי להכין ריבות מדהימות ומאכלים מרוקאים אותנטיים. עד היום אני ממשיכה ללמוד מהם, אמא מתרגמת לי מתכונים מטורקית ואבא מספר לי סיפורים על הריחות והטעמים של מרוקו, ויחד אנחנו מכינים מתכונים שעוברים במשפחה ושמורים במחברת קטנה וישנה.

אני מאוד אוהבת לארח חברים ובני משפחה אצלי בבית לארוחות ובעיקר לשלוח אותם הביתה עם שלל פינוקים. ויותר מכל, אני אוהבת לשתף וללמד את כל מי שרק רוצה להכין מאכלים מהמטבח שלי.

התשוקה שלי לאוכל ולמטבח הובילה אותי לקחת את התחביב הזה צעד אחד קדימה. למדתי קונדיטוריה בבית הספר הגבוה ללימודי קונדיטוריה של אסטלה וכיום אני מנהלת בלוג אוכל משלי בו אני מפיצה את אהבתי הגדולה למטבח על ידי שיתוף הידע והניסיון שצברתי בהכנת מאכלים אהובים, ובמתן עצות וכלים שרכשתי במהלך הלימודים. אני עומלת יום יום בכדי ליצור עבורכם מתכונים חדשים ומפתיעים אך במקביל אני גם דואגת להעלות על כתב מתכונים למאכלים עליהם גדלתי בבית. את כולם אני מביאה אליכם עם המון אהבה כדי שתוכלו להכין בעצמכם ולהנות.

קבלת תעודת הגמר בסיום קורס הקונדיטוריה של אסטלה
קבלת תעודת הגמר בסיום קורס הקונדיטוריה של אסטלה
מחברת המתכונים המשפחתית
מחברת המתכונים המשפחתית

מה תמצאו באתר

מתכונים של מאכלים מעדות וארצות שונות – מרוקאיים, טורקיים, עיראקים, איטלקיים ובעיקר מאכלים בניחוח ישראלי, כי אין כמו הארץ הנפלאה שלנו. רוב המתכונים קלים, פשוטים ומהירים להכנה, וחלקם מאתגרים יותר. מבטיחה שאם תעקבו אחר ההנחיות, זה יהיה שווה את זה 😊

לצד המתכונים באתר תוכלו להתרשם גם ממגוון רחב של תמונות וסרטונים מהמטבח שלי (נדרש אישור בכתב על מנת לעשות בהם שימוש).

אתם מוזמנים לעקוב אחרי גם ב:
פייסבוק | אינסטגרם | YouTube

אני מזמינה אתכם לקחת חלק במסע הקולינרי שלי, ופותחת בפניכם את המטבח שלי - המטבח של אושי.

שלכם, אושי.

שיתופי פעולה

אני מאמינה ששיתוף פעולה הוא דבר נהדר ולכן אני אוהבת לשמוע הצעות לפרויקטים משותפים.
עם זאת, חשוב לי להבהיר שהאתר אינו כולל פרסומות סמויות או מעורבות מסחרית כלשהי בתוכן המתכונים. כל המלצה או הצעה אודות מוצרים או חנויות מבוססת על ניסיוני האישי ועל דעת עצמי - אלא אם מצורף גילוי נאות.
אם אתם מעוניינים בשיתוף פעולה ניתן לפנות אליי דרך צרו קשר.

תגובות